top of page

Thu, 26 Oct

|

webinar

Modułowe domy kopułowe z naturalnych materiałów

Webinar

Modułowe domy kopułowe z naturalnych materiałów
Modułowe domy kopułowe z naturalnych materiałów

Time & Location

26 Oct 2023, 11:00 – 13:00

webinar

About the event

LINK DO WYDARZENIA

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które stanowi kulminację naszych długotrwałych wysiłków i zobowiązań w kierunku tworzenia przyszłości opartej na harmonii z naturą. Nasza misja, zakorzeniona w ideałach budowania zdrowych domów oraz wspierania ekosystemów przyrodniczych, jest hołdem dla współczesnej architektury i ekologii.  

Od 2012 roku działamy z pasją i zaangażowaniem w dziedzinie budownictwa naturalnego jako Earth-Heart Budownictwo Naturalne, a teraz jako DOMIR sp. z o.o. Nasza historia to opowieść o poszukiwaniu doskonałego współbrzmienia między człowiekiem a otoczeniem. Tworzymy nie tylko domy, ale przede wszystkim miejsca, w których piękno natury splata się z funkcjonalnością i wygodą życia.  

Naszym flagowym osiągnięciem są modułowe domy kopułowe DOMIR, które stanowią wyjątkową perełkę w krajobrazie współczesnej architektury. Ich forma nie tylko zachwyca oko, ale także koi duszę, zapewniając niezrównane poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wykorzystanie betonu konopnego, kompresowanej słomy, wełny drzewnej oraz tynków glinianych podkreśla nasze zobowiązanie do używania materiałów ekologicznych, które nie tylko tworzą wyjątkową estetykę, ale przede wszystkim sprzyjają zdrowiu mieszkańców oraz lokalnemu środowisku.  

Podczas naszej prelekcji głębiej zagłębimy się w świat domów kopułowych, skupiając się na ich wpływie na jakość życia mieszkańców oraz otaczającej przyrody. Będziemy dzielić się naszą praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które zrodziły się w trakcie lat tworzenia naturalnych domów. Wspólnie z Wami odkryjemy, jak nasze domy harmonizują z naturą i jakie korzyści niosą dla nas samych oraz dla przyszłych pokoleń.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym fascynującym spotkaniu, które będzie inspiracją dla wszystkich tych, którzy dążą do lepszej przyszłości, budując w zgodzie z naturą i kierując się wartościami ekologicznymi. Nasze kopuły to nie tylko zdrowe domy, ale przede wszystkim wcielenie naszych marzeń o zrównoważonym, zdrowym i harmonijnym życiu.  

Razem twórzmy przyszłość, w której człowiek i natura współistnieją w pełnej symbiozie. 

Do zobaczenia na naszym wydarzeniu!

Język: polski

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.domir.com.pl/

Share this event

bottom of page